Functieomschrijving
Bij ons draait alles om innovatie en duurzaamheid in verpakkingsoplossingen. Als Lijnoperator speel jij een cruciale rol in ons productieproces. Jij zorgt ervoor dat onze productielijnen optimaal draaien en dat we verpakkingen van de hoogste kwaliteit kunnen leveren aan onze klanten wereldwijd.
Wie ben jij?
– Een flexibele instelling, en 3 ploegen werken is voor jou geen probleem;
– Enige ervaring opgedaan als procesoperator of in een soortgelijke functie;
– Je neemt verantwoordelijkheid voor je eigen lijn en staat voor een goed resultaat;
– verricht (preventief) onderhoud en reparaties aan machines;
– draait mee in de productie en bedient de machines;
– het bewaken en controleren van het productieproces en ingrijpen waar nodig;
– analyseren en oplossen van storingen aan productiemachines;
– lijnen- uitvoeren van kwaliteitscontroles t.b.v. de productie;
– meedenken met het optimaliseren van processen.
Wat kun je verwachten?
– Een uitdagende fulltime functie in een 3-ploegendienst
– Veel ontwikkelingsmogelijkheden door vakgerichte interne opleidingen te volgen, doorgroeimogelijkheden én ruimte voor eigen inbreng;
– Een marktconform salaris tussen de €2900,- en €3600,- per maand;
– Je komt te werken in een enthousiast team van collega’s;
– Na 8 maanden een vast dienstverband.
Bedrijfsomschrijving vacature
Onze opdrachtgever in Deventer gelooft dat de medewerkers de sleutel zijn tot het succes. Door het inzetten van talent en altijd te blijven verbeteren, behalen ze goede resultaten. De medewerkers zijn dan ook erg tevreden en voelen zich gewaardeerd. Bij hen staat de mens altijd centraal.Het bedrijf biedt verschillende metalen verpakkingen met slimme oplossingen voor vormen en openen. Ze gebruiken technologieën zoals mechanische expansie, impact-extrusie en blaasvormen om zowel standaard als op maat gemaakte verpakkingen te maken die passen bij de wensen van hun klanten.
Wie zijn wij
In de veranderende omgeving van de arbeidsmarkt speelt de mens een grote rol. Onze dienstverlening bestaat uit arbeidsbemiddeling met oog voor de mens. Binden, boeien en behouden is van deze tijd. De tijden van CV’s schuiven is voorbij! Klanten groot en klein hebben behoefte aan maatwerk. In deze veranderende markt ligt kracht bij passie en aandacht. Dit weten we bij FlexVisie.
Interesse? Neem contact op met onze recruiter, Erce Sahin, 06-57393536.